HomeBlog Sidrunirohu siirup – ideaalne kokteililisand

Sidrunirohu siirup – ideaalne kokteililisand

Posted in : Blog on by :

Sidrunirohu siirup on üks suurepärane kokteililisand, mis annab jookidele värskuse, tsitruselise noodi ja eksootilise puudutuse. See on valmistatud sidrunirohu lehtedest ja suhkrust ning seda saab kasutada erinevate kokteilide valmistamisel. Sidrunirohu siirup sobib suurepäraselt nii alkohoolsete kui ka alkoholivabade jookidega ning lisab neile erilise maitseelamuse.

Valmistamine

Valmistada sidrunirohu siirupi, järgige neid lihtsaid samme:

 1. Võtke 1 tass värsket sidrunirohu lehti ja loputage neid hoolikalt.
 2. Lõigake sidrunirohu lehed väiksemateks tükkideks või purustage need kergelt, et vabastada nende aroom ja maitseained.
 3. Kombineerige sidrunirohu tükid ja 1 tass suhkrut keskmise suurusega potis.
 4. Lisage 1 tass vett ja segage kõik koostisosad kokku.
 5. Asetage pott keskmisele kuumusele ja keetke segu. Vähendage seejärel kuumust ja laske siirupil keeda madalal kuumusel umbes 10-15 minutit, kuni suhkur on täielikult sulanud ja segu on paksenenud.
 6. Eemaldage pott kuumuselt ja laske siirupil jahtuda.
 7. Kurnake siirup, et eemaldada sidrunirohu tükid, ja valage see puhtasse ja suletavasse pudelisse.

Nüüd olete valmistanud maitsva sidrunirohu siirupi, mis on valmis kasutamiseks erinevate kokteilide valmistamisel.

Kokteilide kasutamine

Sidrunirohu siirupit saab kasutada mitmesuguste kokteilide valmistamisel. Siin on mõned ideed, kuidas seda lisandit oma jookides ära kasutada:

 1. Sidrunirohu mojito: Sega kokku värsked sidrunirohu lehed, laimimahl, suhkur, rumm ja sidrunirohu siirup. Lisa jääkuubikud ja sega korralikult. Serveeri külma kokteiliklaasis ja kaunista värskete sidrunirohu lehtedega.
 2. Sidrunirohu limonaad: Sega kokku sidrunimahl, vesi, suhkur ja sidrunirohu siirup. Lisa jääkuubikud ja sega hoolikalt. Serveeri kõrge klaasiga ja kaunista sidruni- või laimiviiluga.
 3. Sidrunirohu margarita: Sega kokku tequila, sidrunimahl, laimimahl, apelsiniliköör ja sidrunirohu siirup. Lisa jääkuubikud ja raputa segu korralikult läbi. Serveeri soolatud servaga margaritaglasides ja kaunista laimiviiluga.
 4. Sidrunirohu jäätee: Sega kokku must tee, sidrunimahl, suhkur ja sidrunirohu siirup. Lisa jääkuubikud ja sega hästi läbi. Serveeri klaasides koos sidruniviiluga.

Need on vaid mõned näited sellest, kuidas saate sidrunirohu siirupit oma kokteilides kasutada. Olge loominguline ja katsetage erinevate koostisosade ja maitsekombinatsioonidega, et luua unikaalseid ja maitsevaid jooke.

Kust osta?

Sidrunirohu siirupit saate osta hästivarustatud jookide ja kokteilitarvikute poodidest. Lisaks võite leida seda ka mõnedes suuremates toidupoodides või tellida seda veebipoest.

Sidrunirohu siirup on suurepärane kokteililisand, mis lisab jookidele värsket ja eksootilist maitset. Olge julge ja proovige seda oma kokteilidega, et üllatada oma külalisi ja luua meeldejäävaid maitseelamusi.

Kommentaar

kommentaari